درباره ما

هدف از ایجاد این وب سایت جلوگیری از سوء استفاده سایت های ایرانی از کاربران ایرانی و آشنایی کاربران با سایت های معتبر بین المللی است.

سخنی کوتاه با بازدید کنندگان وب سایت :

قبل از هرچیز لازم است به این نکته توجه داشته باشید که سایت پیش رو یک سایت پیش بینی و یا شرط بندی نیست!و هیچ کسی را دعوت و یا تشویق به پیش بینی کردن یا نکردن در این سایت ها نمیکند.

هدف از ایجاد این وب سایت جلوگیری از سوء استفاده سایت های ایرانی از کاربران ایرانی و آشنایی کاربران با سایت های معتبر بین المللی است.همچنین این سایت محیطی است برای علاقه مندان به پیش بینی آنلاین ورزشی تا بهترین سایت های بین المللی با قابلیت ثبت نام از ایرانیان را به آنها معرفی کند تا افرادی که به این موضوع علاقه دارند بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

با توجه به روند ظهور و شکل گیری سایت های ایرانی در زمینه پیش بینی آنلاین ورزشی و نارضایتی بسیاری از مردم از این سایت ها و عدم بین المللی بودن و تحت نظارت نبودن و همچنین عدم داشتن پشتوانه مالی و غیر قانونی بودن این سایت ها و کلاه برداری های بسیار این قبیل سایت ها لازم دانستیم بهترین سایت های پیش بینی بین المللی را برای ایرانیان معرفی کنیم.

لازم به ذکر است وب سایت ما هیچ گونه شراکتی با سایت های معرفی شده ندارد و فقط جنبه آموزشی دارد.

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

فرم نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *